Naše akce
Nadcházející události

Závody v září (01. září 2018)

TOPlist
Nábory.cz

Ostatní

Nábor
Nábor Český Těšín 5.9.2018

 

2018-08-06 11:20:08
Nábor Karviná 10.9.2018

 

2018-08-06 10:47:26
Rozpisy tréninků od září 2018
  1. Přípravky 4-7 let - trenérka Aneta Charwotová, asistentka Veronika Menaříková

PON          17:00 – 18:00 /malá tělocvična/

ST             16:00 – 17:00 /velká tělocvična/

-------------------------

PÁ            18:00 – 19:00 /malá tělocvična, Rus – posilování a kondiční příprava/

 

  1. Přípravky 8-11 let - trenér Zdeněk Staněk, asistentka Markéta Lichá

PON             17:00 – 18:30 /velká tělocvična/

ÚT            17:00 – 18:00 /malá tělocvična/

ST             17:00 – 18:30 /malá tělocvična/

-------------------------

PÁ            18:00 – 19:00 malá tělocvična, Rus – posilování a kondiční příprava/

 

  1. Ml. žáci a starší - trenér Michal Broda, asistent Ludvík Salamon

Od 3.9.                                                           Od 1.10.

PON        16:00 – 18:00 /venku/                    PON         16:00 – 18:00 /venku/

ÚT            16:00 – 18:00 /venku/                  ÚT            17:00 – 18:30 /velká tělocvična/

ST             16:00 – 18:00 /venku/                 ST             17:00 – 18:30 /malá tělocvična/

PÁ            16:00 – 18:00 /venku/                  PÁ            16:00 – 18:00 /velká tělocvična /

 

ČESKÝ TĚŠÍN

  1. Přípravky 6-11 let - trenér Zdeněk Valcha, asistentky Aneta Charwotová, Veronika Menaříková, Martina Tyrlíková

PON          15:00 – 16:30 /velká tělocvična/

ST             15:00 – 16:30 /velká tělocvična/

 

  1. Ml. žactvo 12-13 let - trenéři Zdeněk Valcha a Michal Broda, asistentky Aneta Charwotová, Veronika Menaříková, Martina Tyrlíková

PON          16:30 – 18:00 /velká tělocvična/

ST             16:30 – 18:00 /velká tělocvična/

-------------------------

SO            9:30 – 11:30 /stadion ul. Frýdecká, Broda/

2018-08-10 13:27:16
Trenéři AO 2018

Aktivní trenéři:  

Broda Michal, Valcha Zdeněk, Staněk Zdeněk, Charwotová Aneta

 

Asistenti přípravky: 

Markéta Lichá, Veronika Menaříková, Martina Tyrlíková

 

Asistenti žáci:

Ludvík Salamon

 

TRÉNINKOVÉ SKUPINY:

Karviná:

  1. Přípravky 4-7 let - trenérka Aneta Charwotová, asistentka Veronika Menaříková
  2. Přípravky 8-11 let - trenér Zdeněk Staněk, asistentka Markéta Lichá
  3. Ml. žáci a starší - trenér Michal Broda, asistent Ludvík Salamon

Český Těšín:

  1. Přípravky 6-11 let - trenér Zdeněk Valcha, asistentky Aneta Charwotová, Veronika Menaříková, Martina Tyrlíková
  2. Ml. žactvo 12-13 let - trenéři Zdeněk Valcha a Michal Broda, asistentky Aneta Charwotová, Veronika Menaříková, Martina Tyrlíková
2018-08-06 10:44:51
Sponzoři a partneři